REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: 20 malarzy przelewa na płótno atuty brzozowskiego pejzażu. Już jutro wernisaż

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już jutro odbędzie się wernisaż poplenerowy prac 20 malarzy, na terenie DDOM-u w Orzechówce. Uczestnikami pleneru jest 20 malarzy ze Słowacji i Polski. Twórcy wyszli z inicjatywą organizacji warsztatów plastycznych dla podopiecznych DDOM-u.


Człowieka trzeba mierzyć
miarą serca. Sercem!

                                  JP II

Powyższa myśl filozoficzna Jana Pawła II to motto pleneru malarskiego, który trwa w Orzechówce. Jego organizatorami są artyści oraz dyrektor Dar-Med-u.

Artyści mówią „Malujemy z serca”. Biorąc pod uwagę fakt, że swoje obrazy podarują pensjonariuszom nowej placówki pomocy w Orzechówce, twierdzenie wydaje się być słuszne i uzasadnione.

Spotkanie z artystami jest okazją do spojrzenia na nich przez pryzmat ich prac, okazją do refleksji nad rozterką i pięknem, okazją do nawiązania więzów wrażliwych ludzi: gości i mieszkańców. Piękno jesiennego, brzozowskiego pejzażu połączone z ofiarnością, dobrocią i ciepłem serc zapewni bogate i dojrzałe owoce tego pleneru.

painting-1380016_1280

gmina Brzozów

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)