REKLAMA

Brzozow112: Dwie kolizje w jednym czasie. Na drogach ślisko (ZDJĘCIA)

Polska112 / PODKARPACIE. Dwie kolizje w jednym czasie miały miejsce dzisiaj po godz. 18:00 w miejscowości Humniska (powiat brzozowski). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Warunki na drogach są złe. Synoptycy zapowiadają intensywne opady śniegu aż do niedzieli.

Dzisiaj po godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 886 w zdarzeniu drogowym brało udział trzy pojazdy. Służby kwalifikują tę kolizję jako dwa odrębne zdarzenia.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki toyota, chcąc skręcić w lewo na teren szkoły, zatrzymał się, po czym na tył pojazdu najechał kierujący pojazdem marki peugeot. Na to zdarzenie najechał kierujący pojazdem marki KIA, który w wyniku niezachowania ostrożności, najechał na tył pojazdu marki peugeot.

Obecnie ruch odbywa się prawidłowo, nie było większych utrudnień w ruchu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał oraz nikt nie został ranny. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – relacjonuje asp. szt. Tomasz Hałka, rzecznik prasowy brzozowskiej policji.

           

red.

 


02-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: