REKLAMA

BRZOZÓW: Wielkie sprzątanie odpadów na nieczynnym wysypisku śmieci. Interwencja policji (FOTO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj (25 bm.), nasza redakcja otrzymała sygnał od mieszkańców Brzozowa, że na nieczynnym wysypisku śmieci trwa sprzatanie odpadów. Na wspomnianym terenie pracowała koparka oraz grupa pracowników.

Jak udało się ustalić, interwencję w tej sprawię podjęła Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

– Dzisiaj rano brzozowscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniami jakie w tym tygodniu zostały naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Obydwa dotyczyły dzikich wysypisk śmieci, usytuowanych przy ulicy Zdrojowej w Brzozowie. Funkcjonariusze potwierdzili, że w miejscu nieczynnego od lat wysypiska śmieci złożone były odpady roślinne i budowlane. Policja będzie wyjaśniać tą sprawę, powiadomimy o tym również odpowiednie służby – informuje st. asp. Monika Dereń oficer prasowy KPP w Brzozowie

W celu wyjaśnienia sprawy, zwrócilismy się ponadto z pytaniami do Przedsiebiorstwa Gospodarki Komunalnej w Brzozowie oraz Urzędu Miejskiego.

Czekamy na odpowiedzi.

Do sprawy powrócimy.


27-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)