REKLAMA

BRZOZÓW: Wakacyjny trening sportowy już w najbliższą środę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Po raz drugi Stowarzyszenie Przestrzeń Twórcza organizuje w Brzozowie wakacyjny trening sprortowy z Kasią Czambol. W wydarzeniu wezmą udział trenerzy, kluby, osoby zaangażowane w sport, dietetykę i zdrowy styl życia z Brzozowa i okolic.

Trening sportowy poprowadzi Kasia Czambol- instruktor, trener personalny, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w klubach fitness w Sydney w Australii. W tym roku, dodatkowo, trening poprowadzi również lokalna instruktorka – Lucyna Wojdyła z Fitstudio Brzozów.

Trening odbędzie się na stadionie w Brzozowie. W przypadku złej pogody zostanie przeniesiony na dużą salę gimnastyczną do Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie. To już druga edycja treningu wakacyjnego z Kasią Czambol. Pierwszy odbył się w ramach wydarzenia Wakacyjny Trening Sportowy 2 lata temu.

Obecnie impreza będzie miała większy wymiar. Będzie okazja do rozmów oraz możliwość zapisu na treningi, do szkół i sekcji. Współorganizatorem wydarzenia jest MOSiR Brzozów.

37790603_2103399869876599_6158846174611636224_n

Magdalena Korona, organizator

26-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)