REKLAMA

BRZOZÓW: Uszkodzona elewacja niedawno remontowanego ratusza. Policja poszukuje świadków (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policja poszukuje świadków lub osób mogących posiadać wiedzę na temat zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległa elewacja budynku Ratusza w Brzozowie. Prawdopodobnym sprawcą tego uszkodzenia jest kierujący quadem lub innym pojazdem mechanicznym.

Policja zwraca się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego uszkodzenia.

elewacja2

Poszukujemy świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległa elewacja budynku Ratusza w Brzozowie. Miało ono miejsce w czasie długiego czerwcowego weekendu, tj. w dniach od 4 do 8 czerwca br. Prawdopodobnym sprawcą tego uszkodzenia jest kierujący quadem lub innym pojazdem mechanicznym. Policja poszukuje sprawcy tego zdarzenia.

Brzozowscy policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego uszkodzenia. Kontaktować można się osobiście: Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie ul. Witosa 9 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer (013) 43 08 341 lub numer alarmowy 997.

elewacja

źródło: KPP Brzozów

15-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
brzozow-uszkodzona-elewacja-niedawno-remontowanego-ratusza-policja-poszukuje-swiadkow-zdjecia