REKLAMA

BRZOZÓW: Super frajda dla dzieci w urzędzie miejskim! Uśmiechy od ucha do ucha (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

BRZOZÓW: Super frajda dla dzieci w urzędzie miejskim! Uśmiechy od ucha do ucha (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Po bajkowym Dniu Dziecka zorganizowanym na brzozowskim Rynku, burmistrz zaprosił solenizantów do odwiedzenia magistratu. Dzieci mogły dowiedzieć się na czym polega praca urzędników z poszczególnych wydziałów, a także obejrzeć film o Brzozowie. Dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji. Główną i najbardziej przez nich oczekiwaną była wizyta w gabinecie gospodarza gminy i możliwość wykonania zdjęcia w fotelu burmistrza. Uśmiechów i radości było co nie miara, zresztą zobaczcie sami…

W ramach kolejnej atrakcji przygotowanej z okazji Dnia Dziecka, burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński  zaprosił najmłodszych mieszkańców gminy Brzozów do odwiedzenia miejscowego magistratu. Dwie liczne grupy dzieciaków reprezentujące brzozowskie przedszkola samorządowe wraz z dyrektorami placówek oraz swoimi opiekunkami, miały w tym dniu okazję bliższego zapoznania się z pracą Urzędu Miejskiego w Brzozowie.

W szczególności Wydziału Spraw Obywatelskich, gdzie z dużym zainteresowaniem przyswajały wiedzę dotycząca m.in.: procedury wyrabiania dowodów osobistych. Odwiedziły ponadto kasę Urzędu Miejskiego, Wydział Finansowo-Budżetowy, jak również zostały przez pracowników Urzędu Miejskiego zaznajomione z technicznymi aspektami pracy, w tym przypadku obsługą graficznego urządzenia wielofunkcyjnego.

Również sala narad będąca miejscem posiedzeń Rady Miejskiej w Brzozowie, w której zaprezentowano przedszkolakom film o Brzozowie autorstwa Stanisława Cyparskiego wyglądała nieco inaczej –  wyjątkowo i bardzo kolorowo. Dzieci wśród licznych wielobarwnych baloników z zainteresowaniem i skupieniem wysłuchały wiersza „Okulary” autorstwa Juliana Tuwima, który odczytał burmistrz Brzozowa. Szymon Stapiński przekazał ponadto na ręce dyrektorów brzozowskich przedszkoli Jolanty Szarek oraz Magdaleny Soboty drobne upominki w postaci  zestawu zabawek.

Lecz dzieci czekały na rzecz dla nich, jak same wskazały, najważniejszą i moment kulminacyjny spotkania, a mianowicie na odwiedzenie miejsca codziennej pracy burmistrza, gdzie wcieliły się w rolę gospodarza Brzozowa. W tym dniu nie tylko fotel burmistrza, ale wręcz cały gabinet należał do dzieciaków. Nie zabrakło przyjemnej atmosfery, dobrej zabawy oraz wielu uśmiechniętych twarzy, a jak wszyscy dobrze wiemy, uśmiech dziecka jest rzeczą najważniejszą i zapewne magiczną.

Kto wie, może wśród tych dzieciaków są przyszli pracownicy samorządowi lub nawet osoba burmistrza Brzozowa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tłumy na brzozowskim Rynku! To był Dzień Dziecka jak z bajki (VIDEO, ZDJĘCIA)

źródło: Red., Serwis internetowy Gminy Brzozów / autor: RavF

04-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)