REKLAMA

BRZOZÓW: Strażacy-ochotnicy otrzymali nowy sprzęt. Dla ratowania innych!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Strażacy z gminy Brzozów otrzymali sprzęt z Funduszu Sprawiedliwości. Przekazał go poseł Piotr Uruski, burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, wiceburmistrz Przymysław Leń oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej Grzegorz Pietryka.

Uroczyste przekazanie sprzętu miało miejsce w ramach dotacji z Funduszu Sprawiedliwości. Wśród potrzebnych rzeczy znalazły się między innymi ubrania specjalne, rękawice specjalne, obuwie gumowe czy pompa szlamowa.

Wasza strażacka pasja i zaangażowanie odzwierciedliły się w rozmowach i trosce o Ochotnicze Straże Pożarne oraz w ukazującym tradycje straży Muzeum Pożarnictwa w Starej Wsi. Raz jeszcze gratuluję Wam drodzy strażacy pasji i zaangażowania w pomoc ludziom, którzy znalezli się w potrzebie – powiedział poseł Piotr Uruski.

Szymon Stapiński, burmistrz Brzozowa podkreślił, że strażacy-ochotnicy są nieocenionym wsparciem, nie tylko w sytuacjach wymagających interwencji. Są aktywni w życiu społecznym gminy i obecni niemal podczas każdego, ważnego wydarzenia.

foto: Piotr Uruski/FB


19-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: