REKLAMA

BRZOZÓW: Strażacy-ochotnicy otrzymali nowy sprzęt. Dla ratowania innych!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Strażacy z gminy Brzozów otrzymali sprzęt z Funduszu Sprawiedliwości. Przekazał go poseł Piotr Uruski, burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, wiceburmistrz Przymysław Leń oraz wiceprzewodniczący rady miejskiej Grzegorz Pietryka.

Uroczyste przekazanie sprzętu miało miejsce w ramach dotacji z Funduszu Sprawiedliwości. Wśród potrzebnych rzeczy znalazły się między innymi ubrania specjalne, rękawice specjalne, obuwie gumowe czy pompa szlamowa.

Wasza strażacka pasja i zaangażowanie odzwierciedliły się w rozmowach i trosce o Ochotnicze Straże Pożarne oraz w ukazującym tradycje straży Muzeum Pożarnictwa w Starej Wsi. Raz jeszcze gratuluję Wam drodzy strażacy pasji i zaangażowania w pomoc ludziom, którzy znalezli się w potrzebie – powiedział poseł Piotr Uruski.

Szymon Stapiński, burmistrz Brzozowa podkreślił, że strażacy-ochotnicy są nieocenionym wsparciem, nie tylko w sytuacjach wymagających interwencji. Są aktywni w życiu społecznym gminy i obecni niemal podczas każdego, ważnego wydarzenia.

foto: Piotr Uruski/FB


19-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)