REKLAMA

BRZOZÓW: Sprzedają awaryjny lub zniszczony sprzęt! UWAŻAJMY!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiadomość od od pani Marii. Prosi o to aby ostzrec pzred oszustami, którzy grasowali dziś w Brzozowie.

– Pod jednym ze sklepów sieciowych w Brzozowie, oszuści „polowali” na strasze osoby oferując laptopy, tablety, smartfony, telewizory po okazyjnej cenie. Sprzęt elektroniczny jest dokładnie zamaskowany folią. Po odpakowaniu okazuje się, że laptopy nie mają klawiszy, ekrany są porozbijane, brakuje zasilaczy, a telefony to zwykła atrapa. Oszuści wykorzystują brak wiedzy seniorów na temat sprzętu elektronicznego i to głównie ta grupa wiekowa pada łupem przestępców. Prosze o nagłośnienie problemu – czytamy w mailu.

Nie udało się nam tego faktu potwierdzić na Policji. – My nie otrzymaliśmy takich zgłoszeń – informuje asp. szt. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Nie zmienia to jednak faktu, aby: – Zawsze zachować czujność, przede wszystkim wtedy, gdy kupujący oferuje przedmiot o wysokiej wartości w bardzo niskiej, okazyjnej cenie – apeluje.

red.

photographer-931850_1280

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)