BRZOZÓW: Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę
12-06-2026
Brzozowscy policjanci uczestniczący w ogólnopolskich działaniach poszukiwawczych zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna został już doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę 3 lat pozbawienia wolności.
W dniach 8 i 9 czerwca 2026 roku, na polecenie Komendy Głównej Policji, na terenie całego kraju prowadzone były działania ukierunkowane na lokalizowanie i zatrzymywanie osób poszukiwanych na podstawie listów gończych oraz nakazów doprowadzenia wydanych przez sądy i prokuratury. W akcję zaangażowani byli również funkcjonariusze z powiatu brzozowskiego.
We wtorek dzielnicowi z Posterunku Policji w Jasienicy Rosielnej, realizując czynności związane z działaniami poszukiwawczymi, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Mężczyzna był osobą poszukiwaną w celu ustalenia miejsca pobytu.
fot. KPP BrzozówJak ustalili policjanci po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach, wobec 26-latka Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna został skazany za wprowadzanie do obrotu lub uczestniczenie w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających i substancji psychotropowych, a także za przygotowanie do przestępstw narkotykowych o podwyższonej wadze.
Zatrzymany został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci podkreślają, że osoby próbujące uniknąć odpowiedzialności karnej, mimo podejmowanych prób ukrywania się czy zmiany miejsca pobytu, prędzej czy później trafiają w ręce funkcjonariuszy realizujących działania poszukiwawcze.
źródło: KPP Brzozów
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Zaloguj się aby dodać komentarz
| Logowanie
Komentarze niezarejestrowanych czytelników: