REKLAMA

BRZOZÓW: Plan na nowe mieszkania. „Pomogą zatrzymać młodych” (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

BRZOZÓW: Plan na nowe mieszkania. „Pomogą zatrzymać młodych” (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Radni Gminy Brzozów zdecydowali się poprzeć kolejny wniosek władz miasta zmierzający do budowy nowych mieszkań. Wcześniej, do sprzedaży przeznaczono działkę przy ul. Szopena. Teraz, podjęto decyzję o nieruchomości przy ul. Tysiąclecia. W obu przypadkach pojawiło się bowiem zainteresowanie deweloperów, którzy mogliby zainwestować swoje pieniądze w gminie Brzozów i wybudować budynki wielorodzinne.

Głosowanie nad projektem uchwały dotyczącym działki przy ul. Tysiąclecia poprzedziła dyskusja radnych. Nie zabrakło głosów sprzeciwu, argumentowanych potrzebą pozostawienia w zasobach gminy terenów zielonych. Władze miasta zaznaczają jednak, że projekty nastawione na dbałość o tereny zielone są realizowane równolegle. W tym roku zostanie ogłoszony przetarg choćby na rewitalizację parku. Ostatecznie, zdecydowaną większością głosów, pomysł sprzedaży działki w perspektywie budowy mieszkań, uznano za dobry i skierowano go do realizacji. Za głosowało 15 radnych, 3 było przeciw, a jeden wstrzymał się od głosu.

Ściągnięcie inwestorów i możliwa budowa nowych mieszkań, to zdaniem burmistrza szansa na rozwój Brzozowa i zatrzymanie młodych ludzi na terenie gminy.

Szczegóły w materiale video.

14

Zdjęcia z sesji

01-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)