REKLAMA

BRZOZÓW. Mężczyzna targnął się na własne życie w parku. Pomoc przyszła w porę

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci zauważyli mężczyznę, który prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie. Dzięki ich natychmiastowej reakcji życie 59-letniego mężczyzny udało się uratować. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

city-g770883081_1280

We wtorek, około godz. 13.30, brzozowscy policjanci jadąc ulicą Plac Grunwaldzki w Brzozowie usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła. Mundurowi natychmiast zareagowali. Zauważyli w pobliskim parku mężczyznę leżącego na ławce. Wokół niego znajdowały się kawałki szkła z rozbitej butelki. Pod ławką funkcjonariusze dostrzegli kałużę krwi. Na ten widok policjanci niezwłocznie podjęli czynności.

Gdy zbliżyli się do leżącego mężczyzny zauważyli, że obficie krwawi. Mundurowi uniemożliwili mu dalsze samookaleczanie się i udzielili pierwszej pomocy medycznej – zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, który na miejsce wezwał zespół karetki pogotowia.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. 59-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów.

źródło: KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PIELNIA. Osobówka stanęła w płomieniach. Spłonęła doszczętnie (ZDJĘCIA)

Boksowanie po brzozowsku, czyli pięściarskie emocje! (VIDEO)

BLIZNE. Z rzeki wyciągnięto ciało. Prawdopodobnie to kobieta


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: