REKLAMA

BRZOZÓW. Koszmarny wypadek na obwodnicy. Trzy osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na obwodnicy Brzozowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Droga była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin. Publikujemy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

– Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 9:00 w Brzozowie na obwodnicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Fordem jadąc od strony Humnisk zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka Hondą. Wskutek zderzenia się pojazdów do szpitala trafił kierowca, pasażer i pasażerka Hondy. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – informowała naszych reporterów asp. sztab. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Siły i środki na miejscu zdarzenia: PSP JRG BRZOZÓW — GBA RENAULT ~411[R]21 — GCBA MAN ~ 411[R]25 –SLRr SsangYong OSP KSRG HUMNISKA –GLBA IVECO DAILY ~419[R]63 OSP KSRG STARA WIEŚ –GCBA MERCEDES ~419[R]03 2 x Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SPPR w Krośnie (podstacja Rymanów) 3 x Policja Brzozów

Zdjęcia (5): OSP Humniska

Zdjęcie z miejsca zdarzenia / nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)