REKLAMA

BRZOZÓW. Kaskaderskie show! Pokazy driftu, monster trucki i autoroboty! (KONKURS)

BRZOZÓW. YES!YES!YES! W KOŃCU RUSZAMY! Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

image-05-08-22-09-34-3

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Brzozowie na Stadionie przy ul. Legionistów już w środę 10 sierpnia o godzinie 20:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show. 

Emocje gwarantowane!!!

 

Zapraszamy Cię na imprezę  na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem:

 • POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
 • KONTROLOWANE WYPADKI,
 • PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
 • PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
 • JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
 • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
 • A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
 • JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
 • I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
 • oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK!

 image-05-08-22-09-34-19

Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!

UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed danym programem!!!

BRZOZÓW

10.08 ŚRODA GODZ. 20:00

STADION

 1. LEGIONISTÓW

Nie możesz tego przegapić! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy!!!

KONKURS – ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ

Dla naszych Czytelników mamy 8 wejściówek do wygrania!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule nazwę miasta BRZOZÓW, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wejściówkę otrzymuje 2, 4, 6 i kolejny, co drugi mail, aż do wyczerpania liczby darmowych wejściówek.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór co drugiego zgłoszenia (począwszy od maila nr 2), gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory wpłynięcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 8.08.2022 r., godz. 15:00 (tj. poniedziałek).Po rozstrzygnięciu konkursu, Redakcja skontaktuje się telefonicznie z osobami, które zdobyły wejściówki.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem. Brak podjęcia rozmowy telefonicznej powodować, będzie że bilet wygrywa następna co do czasu zgłoszenia osoba.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie https://esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

Bilety będą do odebrania w kasie przed pokazami.

image-05-08-22-09-34-21

źródło: materiał nadesłany

 


05-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: