REKLAMA

BRZOZÓW: Czołówka dwóch osobówek. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Czołowo zderzyły się tam honda z oplem. Wskutek tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące oplem.

Wczoraj około godz. 22, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący hondą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Oboje byli trzeźwi.

1303551051

Zarówno hondą jak i oplem, poza kierującymi podróżowało dwoje pasażerów. Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznała kierująca oplem i jedna z jej pasażerek. Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. Tam udzielono im pomocy medycznej.

670453552

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni jego przyczyny.

źródło: KPP Brzozów

21-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)