REKLAMA

BRZOZÓW: Brutalne pobicie na stacji paliw!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili i zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy mieli związek z pobiciem 38-latka, na stacji paliw w Brzozowie. Trzech z nich usłyszało zarzut pobicia o charakterze chuligańskim. Prokurator objął ich policyjnym dozorem.

W środę, do brzozowskiej komendy zgłosił się 38-letni mężczyzna, który poinformował policjantów, że minionej nocy został pobity przez przypadkowo spotkanych młodych mężczyzn. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, doszło do tego na jednej ze stacji paliw w Brzozowie. Grupa pięciu młodych mężczyzn zaatakowała pokrzywdzonego. Napastnicy uderzali go pięściami i kopali po twarzy. Spłoszeni przez inne osoby, w pośpiechu wsiedli do samochodu i odjechali z miejsca. Pobity mężczyzna doznał poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze, zaraz po zgłoszeniu, rozpoczęli poszukiwania sprawców pobicia. Kryminalni wytypowali pięć osób, mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Wstępnie, ustalili przebieg zdarzenia. Wszyscy zostali zatrzymani. To pięciu młodych mężczyzn, w wieku od 21 do 34 lat. Czterech z nich to mieszkańcy powiatu brzozowskiego, natomiast jeden mieszka w powiecie krośnieńskim.

W toku prowadzonych czynności, trzech zatrzymanych usłyszało zarzut pobicia o charakterze chuligańskim. Wczoraj prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec nich policyjne dozory.

Wkrótce za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Za pobicie, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo powodujące ciężki uszczerbek na jego zdrowiu, grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KPP Brzozów

28-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)