REKLAMA

BRZOZÓW: Amatorzy nielegalnych, leśnych rajdów przyłapani na gorącym uczynku (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW24.PL / PODKARPACIE. W piątek 19 sierpnia w godzinach południowych, Straż Leśna Nadleśnictwa Brzozów wraz z leśniczym leśnictwa Przysietnica, zatrzymała na gorącym uczynku sprawców nielegalnych przejazdów samochodami terenowymi po obszarach leśnych.

DR.0620.88.2016 -0160819_004
– Informacje o wandalach poruszających się po lesie ryczącymi maszynami mieliśmy już dwa dni wcześniej – informuje Bogusław Fijałka, komendant posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Brzozów – Wtedy też ci sami sprawcy w godzinach wieczornych poruszali się po lesie samochodami terenowymi, specjalnie przystosowanymi do ciężkich warunków. Podczas dwukrotnego ich przejazdu po świeżo wyremontowanym szlaku zrywkowym, rozmokniętym po opadach deszczu, powstały głębokie koleiny, a szlak wymaga kolejnej naprawy. 

Sprawcami okazali się obywatele polscy, którzy od dłuższego czasu przebywają poza granicami kraju, a tutaj przyjeżdżają jedynie na wypady terenowe. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani wysokimi mandatami.

DR.0620.88.2016 -160819_005

materiały nadesłane

Foto: Bogusław Fijałka

23-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
Inline
Inline