REKLAMA

BRZOZÓW: 14-latek na crossie uderzył w ogrodzenie. Trafił do szpitala

BRZOZÓW. Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe z udziałem nieletniego motocyklisty miało miejsce dziś przed południem na ulicy Rzeszowskiej. 14-letni kierujący motocyklem typu cross stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 14-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierujący motocyklem typu cross, nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem, a następnie uderzył w ogrodzenie.

W wyniku zdarzenia nastolatek doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

fot. KPP Brzozów

st. asp. Joanna Baranowska fot. Brzozów24.pl

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 14-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierujący motocyklem typu cross nie dostosował prędkości do warunków ruchu – przekazała nam st. asp. Joanna Baranowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Jak poinformowała policja, chłopiec został poddany badaniu na stan trzeźwości w obecności rodziców. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

18-06-2026

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: