REKLAMA

Brązowy medalista Ligi Narodów z wizytą w magistracie

Pochodzący z Humnisk Norbert Huber, który od przyszłego sezonu rozgrywkowego 2019/2020 zasili szeregi Skry Bełchatów  – jednego z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce, który  reprezentując nasz Kraj w rozgrywkach  Ligi Narodów Final – Six w miesiącu lipcu br., w  Chicago zdobył brązowy medal, odwiedził rodzinne strony i był w dniu 18 lipca br., gościem burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego.

norbert1

W spotkaniu uczestniczył również  Przemysław Leń – zastępca burmistrza Brzozowa. Burmistrz Szymon Stapiński   przekazując reprezentantowi Polski okolicznościowy list gratulacyjny oraz  grawerton podziękował  w szczególności za wysiłek, zaangażowanie, determinację i duży wkład pracy w rozwój i popularyzację piłki siatkowej oraz promocję gminy Brzozów na arenie ogólnoświatowej. Życzył ponadto  powodzenia w rozwijaniu kariery sportowej i zdobywaniu kolejnych spektakularnych tytułów z reprezentacją Polski i drużyną z Bełchatowa. Przekazał również zaproszenie na imprezę cykliczną – XXIII Dni Brzozowa, która właśnie się rozpoczęła oraz bezpłatne karnety  na  obiekty sportowe  gminy Brzozów tj.: Kompleks Sportowo – Rekreacyjny oraz Pływalnię Posejdon.

Dowodem wdzięczności ze strony brązowego medalisty  była przekazana na ręce Burmistrza Brzozowa koszulka z autografami finalistów  Ligi Narodów oraz zawodniczki MMA Joanny Jędrzejczyk, która  w czasie rozgrywek wspierała z trybun naszych siatkarzy.

Warto przypomnieć, iż Norbert Huber stawiający pierwsze siatkarskie  kroki  w Brzozowie  posiada już w swojej karierze tytuły Mistrza Europy Juniorów  zdobyty w roku 2016 oraz Mistrza Świata Juniorów, który wywalczył w roku kolejnym.

Na zakończenie rzecz jasna nie zabrakło wspólnych zdjęć i autografów ze specjalną dedykacją  naszego mistrza, któremu życzymy powodzenia i samych wysokich wyników sportowych napawających dumą nas wszystkich.

norbert2

RavF
Fot: RavF, archiwum UM

19-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)