REKLAMA

BLIZNE. 78-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. Pasażerka trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

BLIZNE / PODKARPACIE. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego audi było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Blizne. W wyniku zderzenia audi z hondą jedna osoba trafiła do szpitala.

Wczoraj około godz. 13.30 policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Blizne. Funkcjonariusze ustalili, że 78-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując audi, jechał od strony Brzozowa. Mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwnego kierunku kierującej hondą i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka audi doznała obrażeń. Kobieta została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nie okazały się one groźne.

Policjanci zorganizowali objazdy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny i ustalili świadków zdarzenia. Wykonane czynności pozwolą funkcjonariuszom na ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

15-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)