REKLAMA

BIESZCZADY. Wilki rozszarpały ciężarną łanię. Tuż pod zamieszkałym domem (DRASTYCZNE. VIDEO, ZDJĘCIA)

|

BIESZCZADY. Wilki rozszarpały ciężarną łanię. Tuż pod zamieszkałym domem (DRASTYCZNE. VIDEO, ZDJĘCIA)

BUKOWIEC / BIESZCZADY / PODKARPACIE. Dzisiaj we wsi Bukowiec w gminie Solina doszło do ataku wilków na ciężarną łanię. Truchło zostało znalezione kilka metrów od zamieszkałego domu w centrum miejscowości. O zdarzeniu rozmawiamy z mieszkańcami Bukowca, którzy przyznają, że boją się o dzieci. UWAGA! Drastyczne zdjęcia i ujęcia video.

We wtorkowy poranek nasza redakcja została zaalarmowana w sprawie kolejnego już ataku wilków na zwierzynę w pobliżu zabudowań mieszkalnych. Tym razem chodziło o miejscowość Bukowiec w gminie Solina. Z naszą kamerą udaliśmy się na miejsce zdarzenia.


ZDJĘCIA – UWAGA! DRASTYCZNE

8_5


Nasza transmisja na żywo z BukowcaNiedawno całą Polskę obiegła informacja dotycząca ataku wilków na pilarzy w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim.

Przypomnijmy, że w odległości około kilometra od składu drewna przy lesie pomiędzy Zmiennicą a Brzozowem doszło do ataku wilków na dwóch drwali prowadzących wycinkę w Nadleśnictwie Brzozów. Obaj pilarze podkreślali, że pierwszy raz mieli do czynienia z tak bliskim i niebezpiecznym spotkaniem z wilkami. Zwierzęta nie bały się nawet pracujących na najwyższych obrotach pił spalinowych.

Bezpośrednia relacja pilarzy:

Relacje pilarzy zaatakowanych przez wilki (VIDEO)28-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: