REKLAMA

BIESZCZADY. Wilk goniący sarnę. Nagranie VIDEO

|

BIESZCZADY. Wilk goniący sarnę. Nagranie VIDEO

WERLAS / PODKARPACIE. Wracamy do tematu wilków spacerujących niedaleko zamieszkałych domów w Werlasie w gminie Solina. Otrzymaliśmy kolejne nagranie, tym razem z monitoringu. Widać na nim wilka w trakcie polowania na sarnę.

O wilkach spacerujących pomiędzy domami w Werlasie pisaliśmy wczoraj tutaj: WERLAS. Wilki spacerujące pomiędzy domami? „Psy likwidowane na bieżąco” (VIDEO).

Na naszą skrzynkę redakcyjną bowiem nagrania video dotyczące obecności wilków w miejscowości Werlas w powiecie leskim, w gminie Solina.

Wilki chodzą pomiędzy domami w ciągu dnia. Obawiam się o to, że wkrótce może dojść do ataku na ludzi, np. na wracające ze szkoły dzieci), bo zwierzęta domowe są likwidowane przez nie na bieżąco – przytacza niebezpieczną perspektywę rozwoju sytuacji Internauta, autor nadesłanej wiadomości.

Otrzymaliśmy kolejny film, również z 29 listopada br. Zgodnie z informacją zawartą w wiadomości e-mail do naszej redakcji, nagranie zostało zarejestrowane w odległości około 150 m od domu, przy którym nagrano wcześniej zaprezentowane przez nas video.

video (2): materiały nadesłane
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)