REKLAMA

BIESZCZADY. Poród w karetce! Gratulacje dla rodziców, brawa dla załogi (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W piątek ustrzycka karetka należąca do Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego transportowała do szpitala w Lesku rodzącą kobietę. Jak się okazało, do lecznicy ambulans dotarł już w powiększonym składzie. Wszystko skończyło się pomyślnie, świetnie spisali się ratownicy. Gratulacje dla rodziców maleństwa!

Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Takie motto nie bez powodu zaczyna opis kolejnej akcji z życia Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku… W dniu wczorajszym ZRM R0170 stacjonujący w Ustrzykach Dolnych został zadysponowany do rodzącej kobiety. Po zbadaniu okazało się, że u pacjentki bóle porodowe występują co 3 minuty, a pełne rozwarcie wskazuje na rozpoczynający się właśnie poród. W drodze do szpitala w Lesku, w którym jest najbliższy oddział położniczo – ginekologiczny, ZRM poprosił o pomoc karetkę „S”. W trakcie transportu odeszły wody, i już wiadomo było, że miejscem urodzenia będzie ustrzycka karetka. Do szpitala w Lesku ZRM R0170 przyjechał w powiększonym składzie. Nie złamiemy chyba tajemnicy zawodowej, jeśli napiszemy: waga 3190, długi 55 cm. Gratulujemy rodzicom maluszka i oczywiście załogom obydwu karetek – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe w mediach społecznościowych.

źródło: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)