REKLAMA

BIESZCZADY: Dwa małe niedźwiadki i uczta na jabłoni! (FOTO)

BIESZCZADY. Niecodzienny widok czekał na turystów spacerujących po Bieszczadach w niedzielne popołudnie. W Terce, na jednej z jabłoni siedziały dwa małe niedźwiedzie, opiekowała się nimi matka, która czekała cierpliwie na strząsane z góry owoce. Publikujemy wyjątkowe zdjęcie.

Dwa małe misie i ich mamę spotkaliśmy wczoraj o 13:05 w Terce, w drodze powrotnej z Rezerwatu Sine Wiry – mówi nam Internautka, autorka zdjęcia.

Na pewno nie jest to żadna rewelacja, że niedźwiedzie korzystają z jabłek. Leśnicy dbają i pielęgnują sady, aby zwierzęta mogły korzystać ze wszystkiego, co dostępne w ich środowisku naturalnym. Rewelacją jest natomiast to, że dwa małe niedźwiadki kołyszą się na drzewie i strząsają jabłka, a turystom udaje się utrwalić takie zdarzenie. Z taką sytuacją spotykamy się po raz pierwszy – mówi Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

źródło: materiały nadesłane

09-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)