REKLAMA

„Biegnij z VIVO!” po nagrody. Wkrótce III urodzinowy „Bieg na Orientację”

PODKARPACIE. Zapraszamy do udziału w III urodzinowym Biegu na Orientację „Biegam z VIVO!”. Bieg rozpocznie się 2 października (w sobotę) o godz. 13.30. Do uczestnictwa wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Zasady rywalizacji.

Podobnie jak przed rokiem, rywalizacja odbywać się będzie w 4 kategoriach: kobiet, mężczyzn, mix oraz rodzinnej.

W kategoriach mężczyzn, kobiet i mix zespół musi składać się z 2 osób, natomiast w kategorii rodzinnej w skład drużyny mogą wejść maksymalnie 4 osoby (pośród zawodników musi znajdować się minimum 1 osoba dorosła i co najmniej 1 dziecko poniżej 16. roku życia).

Na pokonanie trasy zespoły będą miały maksymalnie 2,5 godziny.

W każdej z kategorii zwycięży drużyna, która najszybciej przekroczy linię mety i uzyska najwięcej punktów na punktach kontrolnych.

Nagrody. Na zwycięskie zespoły czekać będą cenne nagrody m.in. • Karty Podarunkowe VIVO! Krosno o wartości nawet 500 zł, • vouchery do Olimp Store o wartości 150 zł, • karnety miesięczne do klubu Xtreme Fitness Gyms, • bilety do kina Helios,

Ponadto na uczestników biegu czeka wiele ciekawych nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają także pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

WAŻNE! Do udziału w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. Można jej dokonać na stronie www.vivo-krosno.pl,. Rejestracja będzie także możliwa także w dniu biegu tj. 2 października w godz. 11:00-13:15 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno.

Udział w biegu jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 75 drużyn.

Data biegu: 2 października 2021 (sobota) Start: godz. 13.30. Miejsce startu: parking C.H. VIVO! Krosno

Partnerzy biegu: Olimp Store, Martes Sport, MOSiR Krosno, Xtreme Fitness Gyms

źródło: materiały nadesłane

09-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: