REKLAMA

„Biegnij z VIVO!” po nagrody. Wkrótce III urodzinowy „Bieg na Orientację”

PODKARPACIE. Zapraszamy do udziału w III urodzinowym Biegu na Orientację „Biegam z VIVO!”. Bieg rozpocznie się 2 października (w sobotę) o godz. 13.30. Do uczestnictwa wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Zasady rywalizacji.

Podobnie jak przed rokiem, rywalizacja odbywać się będzie w 4 kategoriach: kobiet, mężczyzn, mix oraz rodzinnej.

W kategoriach mężczyzn, kobiet i mix zespół musi składać się z 2 osób, natomiast w kategorii rodzinnej w skład drużyny mogą wejść maksymalnie 4 osoby (pośród zawodników musi znajdować się minimum 1 osoba dorosła i co najmniej 1 dziecko poniżej 16. roku życia).

Na pokonanie trasy zespoły będą miały maksymalnie 2,5 godziny.

W każdej z kategorii zwycięży drużyna, która najszybciej przekroczy linię mety i uzyska najwięcej punktów na punktach kontrolnych.

Nagrody. Na zwycięskie zespoły czekać będą cenne nagrody m.in. • Karty Podarunkowe VIVO! Krosno o wartości nawet 500 zł, • vouchery do Olimp Store o wartości 150 zł, • karnety miesięczne do klubu Xtreme Fitness Gyms, • bilety do kina Helios,

Ponadto na uczestników biegu czeka wiele ciekawych nagród rzeczowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają także pamiątkowe medale, dyplomy i upominki.

WAŻNE! Do udziału w biegu wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. Można jej dokonać na stronie www.vivo-krosno.pl,. Rejestracja będzie także możliwa także w dniu biegu tj. 2 października w godz. 11:00-13:15 w Biurze Zawodów zlokalizowanym w VIVO! Krosno.

Udział w biegu jest bezpłatny, a limit miejsc ograniczony do 75 drużyn.

Data biegu: 2 października 2021 (sobota) Start: godz. 13.30. Miejsce startu: parking C.H. VIVO! Krosno

Partnerzy biegu: Olimp Store, Martes Sport, MOSiR Krosno, Xtreme Fitness Gyms

źródło: materiały nadesłane

09-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)