REKLAMA

Bezpłatne studia podyplomowe w Uczelni Państwowej!

SANOK / PODKARPACIE. Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zaprasza na bezpłatne studia podyplomowe.

Bezpłatne studia podyplomowe na kierunkach:

1) Ekonomika gospodarstwa rolnego
2) Rolnictwo

Rekrutacja trwa od 19 kwietnia do 4 maja 2021 roku. Ilość miejsc jest ograniczona.

Najważniejsze informacje:

• Czas trwania: Studia dwusemestralne
• Studia bezpłatne (wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem).
• Studia skierowane do doradców rolniczych zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego (ODR) oraz prywatnych doradców rolniczych zatrudnionych podmiotach doradczych lub prowadzących działalność w zakresie doradztwa z makroregionu, w skład którego wchodzą województwa: podkarpackie i lubelskie.
• Na studia podyplomowe może być przyjęta osoba posiadająca dyplom ukończenia studiów wyższych.
• Program studiów umożliwia zdobycie przez studentów poszerzonej wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z prowadzeniem działalności rolniczej. Ponadto absolwent zdobędzie wiedzę i umiejętności związane z zarządzaniem i ekonomiką gospodarstw rolniczych celem wykorzystania potencjału obszarów wiejskich do ich rozwoju zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zdobyta wiedza i umiejętności mogą być wykorzystane w codziennej pracy doradczej oferowanej indywidualnym rolnikom.
• Termin rekrutacji elektronicznej (logowanie do e-rekrutacji na stronie uczelni): od 19 kwietnia 2021 r. do 04 maja 2021 r.

Więcej informacji w Dziale Toku Studiów Uczelni, tel. 13 4655967, 134655954

Zapraszamy!

źródło: materiały nadesłane

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: