REKLAMA

„Bezpieczny Senior na Święta” – spotkania policjantów z seniorami

Policjanci, wspólnie z pracownikami socjalnymi z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej, spotkali się z seniorami tej gminy. Była to doskonała okazja do złożenia im życzeń przedświątecznych, porozmawiania o bezpieczeństwie oraz wręczenie upominków. Podczas spotkań rozmawiano o ich problemach i potrzebach, zwłaszcza osób starszych, samotnie mieszkających.

448-279325

W tym tygodniu, policjanci z Posterunku Policji w Jasienicy Rosielnej, wspólnie z pracownikami socjalnymi z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej, odwiedzili głównie zamieszkujących samotnie seniorów z terenu gminy Jasienica Rosielna. Była to okazja do indywidualnej rozmowy z osobami starszymi, wysłuchania ich problemów i potrzeb, jak również przekazania im najważniejszych zasad bezpieczeństwa w zbliżającym się okresie świątecznym.

Policjanci i pracownicy socjalni oprócz poświęconego czasu przynieśli każdemu kartkę okolicznościową przygotowaną przez uczniów szkół z terenu gminy Jasienica Rosielna oraz wręczyli słodki poczęstunek. Przekazanie przy tej okazji seniorom cennych wskazówek, jak zachować się w trudnych i podejrzanych sytuacjach, umacnia ich poziom bezpieczeństwa, dając im jednocześnie poczucie, że pomimo tego, iż mieszkają sami nie są pozostawieni na pastwę losu i zawsze mogą liczyć na pomoc Policji i GOPSu.

źródło: KPP Brzozów


15-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: