REKLAMA

Bezpieczeństwo Seniora. Kolejne spotkanie za nami (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Bezpieczeństwo Seniora – profilaktyka, edukacja, jak również podtrzymywanie sprawności psychicznej i fizycznej – poprzez aktywność ruchową, manualną – są jednymi z ważniejszych filarów projektu, „Centrum Profilaktyki i Aktywności Seniora – GOPS Jasienica Rosielna”.

2923753813577024765355408791271500718883908n-c1d1a31432

– Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby seniorzy mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach tematycznych na bardzo wysokim poziomie, zarówno merytorycznym jak i praktycznym. Spotkania nasze są przemyślane pod każdym względem. I tak w dniu wczorajszym, seniorzy uczestniczyli w dyskusji panelowej, ” Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności” – przekazuje dr Beata Jamrógiewicz.

– Wiedza jaką nabyli seniorzy w tym zakresie, jest aktualnie niezbędną – aby się skutecznie chronić. Doceniamy w tym miejscu zaangażowanie funkcjonariuszy z KPP Brzozów w realizacji tego zadania. Z wielką pasją kontynuujemy także zajęcia w plenerze – Nordic Walking i zajęcia fitness z elementami pilatesu. Na kolejnych zajęciach: pierwsza pomoc i terapia zajęciowa w technice decoupage! Dziękujemy wszystkim! Korzystając z okazji zachęcamy do obejrzenia wystawy rękodzieła artystycznego przy CKiBP w Jasienicy Rosielnej – dodaje dr Beata Jamrógiewicz.

źródło: Gmina Jasienica Rosielna


18-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: