REKLAMA

Bezmyślny kierowca pędził obwodnicą Sanoka przez wysepki! (NAGRANIE)

|

Bezmyślny kierowca pędził obwodnicą Sanoka przez wysepki! (NAGRANIE)

SANOK / PODKARPACIE. Bezmyślność niektórych kierowców nie ma granic. Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy nagranie, na którym widać jak kierujący osobówką wyprzedza jadąc wysepką. Do zdarzenia doszło w piątkowe (24 bm.) popołudnie.

27-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

kiwi2020-07-29 07:30:16
0 0
W Jabłonicy zginęło dwóch młodych ludzi a ranne dwie młode dziewczyny, w Postołowie zginął młody motocyklista... Kiedy skończy się ten koszmar tragedii, które przeżywają rodzice, rodzeństwo znajomi... Niestety, dramaty na drogach, dzieją się jednak najczęściej z powodu łamania elementarnych zasad ruchu. 1.drastyczne przekroczenie prędkości, szybko opadająca w dół droga i utrata przyczepności - samochód wypada z drogi, przelatuje nad barierą i roztrzaskuje się o drzewa, 2. samochód skręcający w lewo - ciągła linia, duża prędkość motocykla, betonowy przepust... Na drogach zdarzają się różne sytuacje, ale ta zarejestrowana na filmie jest ewidentnym przykładem głupoty, brawury, braku szacunku do innego użytkownika drogi (czytaj: człowieka). Jestem często świadkiem równie głupich zachowań na drodze: wyprzedzanie na ciągłej, na zjazdach na drogę podporządkowaną czy na stację benzynową, zajeżdżanie strefy wyłączonej z ruchu, wyprzedzanie na linii przerywanej warunkowej, na przejściach dla pieszych, nawet byłem świadkiem wyprzedzania po lewej stronie wysepki...
Adam2020-07-30 05:53:15
0 0
Bezmyślny to był projekt obwodnicy, jak można było zrobić obwodnice bez dwóch pasów w jednym kierunku na całej długości
bezmyslny-kierowca-pedzil-obwodnica-sanoka-przez-wysepki-nagranie-4318