REKLAMA

Bez dietetyka nadwaga nie znika! Darmowe konsultacje z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Krośnie

Grafika 1

“Chcę schudnąć z brzucha”, “chcę schudnąć po ciąży”, “chcę schudnąć do wakacji” – każdy ma swój powód i swoją motywację, żeby zgubić zbędne kilogramy. Wielu z was podejmowało już samodzielne próby odchudzania, jednak dobre chęci nie były gwarantem sukcesu. Bo schudnąć to jedno, a utrzymać niższą wagę, to drugie. Zanim więc sięgniecie po kolejną dietę z Internetu i ponownie wpadniecie w błędne koło odchudzania, może warto wreszcie zawalczyć o upragnioną sylwetkę skutecznie. Jeśli jesteś mieszkańcem Krosna lub okolic, pomogę Ci ja – Kinga Kołodziej – dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły! Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Nie ma takich kilogramów, których nie można odzyskać

Głodówka, spektakularny efekt i powrót do wcześniejszej wagi, albo co gorsze – jeszcze większy przyrost masy ciała. Znasz ten scenariusz? Samodzielnie próby odchudzania, monodiety czy restrykcyjne głodówki, najczęściej kończą się efektem jojo i osiągnięciem efektu przeciwnego do zamierzonego.  Dlaczego tak jest? Zazwyczaj po zakończeniu diety odchudzającej, następuje powrót do starych nawyków. Wielokrotnie dodatkowo trudne dni głodówki „muszą” zostać zrekompensowane i w ten sposób masa ciała wraca.

Jak schudnąć do lata i na lata

 Żeby schudnąć skutecznie, a nie tylko na tygodniowy urlop, należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dieta nie powinna być kilkutygodniowym przerywnikiem, po którym całkowicie wracamy do dawnych złych przyzwyczajeń. Krótkotrwałe diety nie uczą radzenia sobie na co dzień. Trwałe nawyki żywieniowe i umiejętność walki z pokusami, można wypracować tylko dzięki współpracy z dietetykiem – tłumaczy Kinga Kołodziej.

Zanim więc stwierdzisz: “to nie dla mnie”, albo “to za drogie”, odpowiedz sobie szczerze na pytanie, ile razy już próbowałeś / próbowałaś samodzielnie? Ile już wydałeś / wydałaś na diety z internetu, suplementy, które miały spalać tłuszcz, czy na zestawy do ćwiczeń, które teraz leżą zakurzone w szafie? A teraz kolejny raz szukasz sposobu, jak schudnąć do wakacji.

Twoja metamorfoza z Projektem Zdrowie

Zastanawiasz się jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na kurację dietetyczną w Projekt Zdrowie?

Pani Ewa schudła w 6 miesięcy 33 kilogramy, mimo choroby Hashimoto i pracy zmianowej, która utrudniała zachowanie godzin posiłków. Pan Kamil, który zmaga się z cukrzycą, schudł w tym samym okresie 23 kilogramy. Więcej historii naszych Pacjentów znajdziesz na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow.
Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi metamorfozami, tutaj zamieszczam jedną z nich.

Grafika 2

Chcesz wreszcie zobaczyć takie efekty u siebie?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 886 619 999 lub skontaktujesz się  za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://krosno.projektzdrowie.info

W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzona analiza składu ciała, oraz wykonane badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poznasz wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz uzyskasz podpowiedzi, jak zmienić nawyki żywieniowe.

I Ty możesz zadbać o swoje zdrowie, wystarczy, że umówisz się na bezpłatną konsultację!
Pamiętaj, że najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Zrób go już dziś i zapisz się!

Grafika 3

PROJEKT ZDROWIE KROSNO
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Niepodległości 15A
38-400 Krosno
Tel. 886 619 999
e-mail: krosno@projektzdrowie.info
https://krosno.projektzdrowie.info

wizyte

Logo_Projekt_Zdrowie_poziom

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej

Dietetyk mgr Kinga Kołodziej

POLSKIE_CENTRA_DIETETYCZNE_znak-page-001 (1) (1)

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym: