REKLAMA

Bartosz Romowicz prezentuje program! „Polska na 6-tkę” (VIDEO)

|

Bartosz Romowicz prezentuje program! „Polska na 6-tkę” (VIDEO)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W Ustrzykach Dolnych, przedstawiciele Polski 2050 zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawione zostały najważniejsze założenia programu „Polska na 6-tkę”. Oprócz kandydata na posła Bartosza Romowicza, wypowiedzieli się inni członkowie partii Szymona Hołowni z terenu Podkarpacia, przedsiębiorcy i specjaliści z zakresu ekologii. Co Polska 2050 będzie nieść na sztandarach przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi? Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

W konferencji prasowej wzięli udział: Bartosz Romowicz – kandydat na posła Polski 2050, Magdalena Ludwiczak – specjalista ds. ekologii, Arkadiusz Południak – przedsiębiorca oraz Łukasz Skóra – przewodniczący Rady Miejskiej w Kańczudze i również przedsiębiorca.

Członkowie partii Szymona Hołowni przedstawili najważniejsze założenia programu „Polska na 6-tkę”. To właśnie z tym hasłem i z tym programem Polska 2050 będzie zabiegać o głosy Polaków.

Przed naszą kamerą, Bartosz Romowicz, kandydat na posła mówi o tych punktach planu na kraj w kolejnych latach, które są dla niego najważniejsze. W wywiadzie poruszone zostały między innymi takie tematy jak: najważniejsze punkty programu Polski 2050 dla Bartosza Romowicza, aktualne sondaże dające partii Hołowni niższe poparcie niż kilka miesięcy temu oraz kwestia ewentualnej wspólnej listy ugrupowań opozycyjnych w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Więcej w naszej RELACJI VIDEO.

NAGRANIE Z CAŁEJ KONFERENCJI PRASOWEJ

12-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: