REKLAMA

Bal Seniora w Dziennym Domu Pobytu w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Dziennym Domu Pobytu w Brzozowie odbył się bal karnawałowy seniorów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Jego inicjatorem i głównym organizatorem była prezes fundacji „W  Trosce o Życie” Jolanta Leń. W realizacji tego rozrywkowego przedsięwzięcia brali także udział: obecny na balu burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Zarząd Brzozowskiego Oddziału PZREiI, członkowie Polskiego Związku Niewidomych koła w Brzozowie oraz kierownictwo i pracownicy DDP w Brzozowie i Rakowej.

Jego uczestnikami byli seniorzy z grodu nad Stobnicą, pensjonariusze DDP w Brzozowie i Rakowej (120 osób). Bal otworzyły maluchy z Przedszkola Numer 1 w Brzozowie, które, barwnie wystrojone, perfekcyjnie wykonały kilka przebojowych piosenek oraz tańców rodem z różnych zakątków świata. Zachwyceni seniorzy nagrodzili ich gromkimi brawami, a potem sami ruszyli w tany. Zabawa była przednia. Prowadzili ją wodzireje: kierownik brzozowskiej placówki oraz artyści z nią współpracujący. Tańczono w rytm przebojów lat 70, które samoistnie nasuwały sentymentalne wspomnienia z pięknych lat młodości. Przerywnikami tanecznych pląsów były skecze, dowcipy oraz posiłki z obfitego i wyjątkowo smacznego bufetu. Panowała życzliwa i radosna atmosfera.

Goście i gospodarze bawili się wyśmienicie. Umówiono się na następne spotkania i wyrażono chęć rozwinięcia współpracy.

Bal seniora to tylko jedna z licznych form rozrywki karnawałowej oferowanej przez DDP w Brzozowie, bo np. 18 lutego gościła kapela „Graboszczanie”, a na Tłusty Czwartek zaplanowano wyjazd pensjonariuszy do Rzeszowskiej Filharmonii.

Jolanta Leń
fot. Marek Marański

źródło: serwis internetowy Gminy Brzozów / admin

06-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)