REKLAMA

Atak na ratownika medycznego w karetce. Pijany 34-latek (FOTO)

SANOK / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Sanoku poinformowało o kolejnym już ataku pijanego pacjenta na ratownika medycznego. Znów poszkodowani zostali medycy z Zespołu Ratownictwa Medycznego stacjonującego w Brzozowie. W karetce ratownik został zaatakowany pięściami przez opatrywanego 34-latka. Okazało się, że napastnik był pijany. Trafił do policyjnego aresztu.

O zdarzeniu informuje na Facebooku Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku.

Niestety po raz kolejny doszło do ataku na naszego Ratownika Medycznego. Tym razem nasz ZRM R0176 stacjonujący w Brzozowie został wezwany przez policję do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowani zostali dwaj mężczyźni – 18-latek oraz 34-latek. Podczas udzielania pomocy i zaopatrywaniu ran w karetce, 34-latek zaatakował naszego ratownika medycznego. Obaj panowie byli pod wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu. Za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej Ratownika mężczyzna stanie przed sądem – relacjonuje BPR.

O wcześniejszym ataku na ratownika w powiecie brzozowskim pisaliśmy TUTAJ: Zaatakował ratownika medycznego pogrzebaczem! (ZDJĘCIE)

Kochani pamiętajcie proszę, że przyjeżdżając do Was lub do waszych bliskich nie chcemy walczyć z Wami – walczymy o Wasze zdrowie i życie! – czytamy w dalszej części wpisu.

źródło: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku / Fb

17-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)