REKLAMA

ANIA WYSZKONI w Brzozowie. Tłumy na widowni (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

ANIA WYSZKONI w Brzozowie. Tłumy na widowni (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Z okazji Dnia Kobiet na scenie Brzozowskiego Domu Kultury wystąpiła Anna Wyszkoni z zespołem. Recital przyciągnął prawdziwe tłumy. Na wypełnionej dwukrotnie po brzegi sali, dominowały oczywiście przedstawicielki płci pięknej, którym najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński w asyście zastępcy Mariusza Bieńczaka, wręczając każdej z Pań różę. Podczas koncertu nie zabrakło tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek, jak: „Czy ten Pan i Pani”, „Wiem, że jesteś tam” czy „Agnieszka” oraz najnowszych „Było minęło”. To była prawdziwa uczta muzyczna. Artystka zabrała widzów w muzyczną podróż pełną emocji i wzruszeń.

Ogromne zainteresowanie towarzyszyło dwóm koncertom Anny Wyszkoni z zespołem zorganizowanym w Dzień Kobiet w Brzozowskim Domu Kultury. Chętnych do wysłuchania największych przebojów byłej wokalistki zespołu „Łzy” było dużo więcej niż zaoferowana pula biletów na to wydarzenie. Na widowni pojawiły się przede wszystkim przedstawicielki płci pięknej. Powitaniem i wręczeniem kwiatów zajął się burmistrz Szymon Stapiński.

Artystka zaprezentowała swoje największe przeboje, a także utwory z najnowszej płyty. Szybko nawiązała kontakt z publicznością. Nie zabrakło rozmów, żartów, ale i odniesień do życia prywatnego.

Po drugim koncercie, burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński podziękował za wyjątkowy koncert wręczając bukiet kwiatów artystce. Do życzeń dołączył też starosta brzozowski Zdzisław Szmyd.

Publiczność nie szczędziła braw i długo nie pozwalała artystce zejść ze sceny. Po koncercie wokalistka z przyjemnością rozdawała autografy i pozowała do pamiątkowych zdjęć.

To kolejne wydarzenie z udziałem topowych artystów zorganizowane w zrewitalizowanym Brzozowskim Domu Kultury. Na gruntowny remont przeznaczono blisko 4 miliony złotych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa / foto: UM Brzozów

opis: Red., UM Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zrewitalizowany BDK! Aktorskie gwiazdy na scenie! (VIDEO)

Koszt inwestycji zrealizowanej w Brzozowskim Domu Kultury wyniósł blisko 4 mln złotych.

video (3): Brzozów24.pl

foto: Gmina Brzozów


10-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: