REKLAMA

Ania Dąbrowska z Wesołej zaśpiewa w The Voice Kids! (ZDJĘCIA)

WESOŁA / PODKARPACIE. Od 1 stycznia na antenie TVP 2 możemy śledzić II edycję popularnego programu The Voice Kids Poland. The Voice Kids obecny jest w prawie 30 krajach – m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainie, USA, Brazylii, Indiach. Na etapie przesluchań w ciemno zaprezentuje się Ania Dąbrowska z Wesołej.

ANIKA

Zasady są niemal takie same jak w znanym programie „The Voice of Poland”. Dziecięcy konkurs składa się z kilku etapów. To: Przesłuchania w Ciemno, Bitwy, Sing Off oraz Finał.

Podczas pierwszego etapu młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat staną przed trenerami, którymi są Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron. Zasady pozostają te same – jeśli trener się odwróci, uczestnik dołącza do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej trenerów, wtedy to uczestnik decyduje, do której drużyny chciałby dołączyć. Każdy z trenerów musi skompletować osiemnastoosobową drużynę, która weźmie udział w Bitwach!

Na etapie Bitew zostaną oni podzieleni na trzyosobowe grupy. Każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, którzy trafią do etapu Sing Off, w którym trenerzy wybiorą dziewiątkę finalistów – po trzy osoby z każdej drużyny. Program zakończy się Finałem „na żywo” w dniu 23 lutego, gdzie głosami widzów z wybranej trójki finalistów, zostanie wyłoniony zwycięzca. Na zwycięzcę programu czeka nagroda główna: stypendium oraz możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska.

Już w najbliższą sobotę 19 stycznia o 20.05 w etapie „Przesłuchań w ciemno” będziemy mogli zobaczyć występ dobrze nam wszystkim znanej – Ani Dąbrowskiej z Wesołej.

Co zaśpiewa? Czy porwie swoim głosem Trenerów w czerwonych fotelach?

Zapraszamy do oglądania i kibicowania Ani.

DRUGI SEZON

źródło: materiały nadesłane

16-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)