REKLAMA

Angielskie, specjalistyczne słówka to pestka. W czołówce uczniowie z powiatu brzozowskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 22 lutego 2018 r. w sanockim „Mechaniku” odbyła się VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Technicznego dla Gimnazjalistów. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół powiatu sanockiego, brzozowskiego i bieszczadzkiego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż test konkursowy zawierał nie tylko standardowe struktury leksykalno-gramatyczne, ale sprawdzał również znajomość słownictwa branżowego z zakresu teleinformatyki, mechaniki, elektromechaniki i ochrony środowiska.
Uczniowie biorący udział w konkursie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności językowych.

Wśród nagród dla najlepszych uczestników znalazły się między innymi: wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe, bezprzewodowy głośnik multimedialny oraz powerbank renomowanych firm oraz nagrody książkowe, drobne gadżety.

9

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów. Podziękowania kierujemy również do opiekunów, którzy przygotowali swoich wychowanków do konkursu.

A oto zwycięzcy tegorocznego konkursu:

I miejsce zajął David Bednarczyk – uczeń Zespołu Szkół w Górkach (zdobył 66 punktów na 72 punkty możliwe)

II miejsce zajął Karol Mazurkiewicz – uczeń Szkoły Podstawowej Nr 3 z oddziałami gimnazjalnymi w Sanoku (62 punkty)

III miejsce zajęła Wiktoria Płaziak – uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi w Sanoku (60 punktów)

IV miejsce ex quo zajęli: Jakub Lichtenberg ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sanoku i Zuzanna Wójnicka z Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie zdobywając po 58 punktów.

A już za rok  zapraszamy wszystkich chętnych na następną edycję.

materiały nadesłane

28-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: