REKLAMA

Akcja „Zostań w domu”. Kilka propozycji dla mieszkańców

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Gmina Brzozów zachęca do odpowiedzialnej postawy w czasie epidemii koronawirusa w naszym kraju. Pozostanie w domu może uratować zdrowie i życie nasze, a także naszych najbliższych. Magistrat informuje o przykładowych propozycjach na najbliższy czas. Już dzisiaj odbędzie się trening fitness online!

Zachęcając mieszkańców do pozostania w domach, w tak trudnym dla nas wszystkich czasie, zachęcamy do włączenia się w trening Fitness online w dniu 2 kwietnia o godz. 18.30, prowadzonym przez MOSIR w Brzozowie. Wejdź na link TUTAJ – KLIKNIJ.

Muzeum Regionalne w Brzozowie zachęca do wirtualnego spaceru po Muzeum TUTAJ – KLIKNIJ.

Natomiast Fundacja Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej uruchomił Centrum Informacji dla Seniorów w postaci platformy pod nazwą abcsenior.com, w którym można znaleźć kompletne i sprawdzone informacje potrzebne seniorom w tym wyjątkowo trudnym okresie. Portal dedykowany jest seniorom, ale także młodszym pokoleniom, aby czerpały wiedzę, jak pomagać osobom starszym. Zachęcamy do wejścia TUTAJ – KLIKNIJ, jak również przekazywania informacji seniorom na naszym terenie.

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

female-2646996_1920zdjęcie poglądowe

02-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: