REKLAMA

Akcja „Zostań w domu”. Kilka propozycji dla mieszkańców

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Gmina Brzozów zachęca do odpowiedzialnej postawy w czasie epidemii koronawirusa w naszym kraju. Pozostanie w domu może uratować zdrowie i życie nasze, a także naszych najbliższych. Magistrat informuje o przykładowych propozycjach na najbliższy czas. Już dzisiaj odbędzie się trening fitness online!

Zachęcając mieszkańców do pozostania w domach, w tak trudnym dla nas wszystkich czasie, zachęcamy do włączenia się w trening Fitness online w dniu 2 kwietnia o godz. 18.30, prowadzonym przez MOSIR w Brzozowie. Wejdź na link TUTAJ – KLIKNIJ.

Muzeum Regionalne w Brzozowie zachęca do wirtualnego spaceru po Muzeum TUTAJ – KLIKNIJ.

Natomiast Fundacja Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej uruchomił Centrum Informacji dla Seniorów w postaci platformy pod nazwą abcsenior.com, w którym można znaleźć kompletne i sprawdzone informacje potrzebne seniorom w tym wyjątkowo trudnym okresie. Portal dedykowany jest seniorom, ale także młodszym pokoleniom, aby czerpały wiedzę, jak pomagać osobom starszym. Zachęcamy do wejścia TUTAJ – KLIKNIJ, jak również przekazywania informacji seniorom na naszym terenie.

źródło: Serwis internetowy Gminy Brzozów

female-2646996_1920zdjęcie poglądowe

02-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)