REKLAMA

Akcja #MojaFlaga. Celebrujmy Dzień Flagi RP! (VIDEO)

|

Akcja #MojaFlaga. Celebrujmy Dzień Flagi RP! (VIDEO)

2 maja każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez wywieszenie flagi państwowej w swoim domu. Biuro Programu „Niepodległa” zachęca do włączenia się do akcji #MojaFlaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja.

sky-blue-flag-poland

Foto: pexels.com

 

Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #MojaFlaga – przekazują organizatorzy akcji.

Dotychczas w internecie akcja #MojaFlaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie, czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w social mediach z odpowiednim oznaczeniem.

Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.

 

W akcji #MojaFlaga dotychczas brali udział miedzy innymi: Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski, czy Marcin Lewandowski.

W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.

 

Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia.

Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku! Mamy nadzieję, że pod hasztagiem znajdziemy setki tysięcy powiewających biało-czerwonych flag – liczą organizatorzy, zachęcając do udziału.

   

Źródło: niepodlegla.gov.pl

02-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)