REKLAMA

Akcja #MojaFlaga. Celebrujmy Dzień Flagi RP! (VIDEO)

|

Akcja #MojaFlaga. Celebrujmy Dzień Flagi RP! (VIDEO)

2 maja każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez wywieszenie flagi państwowej w swoim domu. Biuro Programu „Niepodległa” zachęca do włączenia się do akcji #MojaFlaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja.

sky-blue-flag-poland

Foto: pexels.com

 

Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #MojaFlaga – przekazują organizatorzy akcji.

Dotychczas w internecie akcja #MojaFlaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie, czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w social mediach z odpowiednim oznaczeniem.

Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.

 

W akcji #MojaFlaga dotychczas brali udział miedzy innymi: Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski, czy Marcin Lewandowski.

W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.

 

Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia.

Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku! Mamy nadzieję, że pod hasztagiem znajdziemy setki tysięcy powiewających biało-czerwonych flag – liczą organizatorzy, zachęcając do udziału.

   

Źródło: niepodlegla.gov.pl

02-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: