REKLAMA

Adrian Stodolak, student sanockiej PWSZ, na antenie Radia Rzeszów

SANOK, RZESZÓW / PODKARPACIE. Czy słyszeliście wywiad live ze studentem PWSZ w Sanoku Adrianem Stodolakiem na antenie Polskiego Radia Rzeszów? Rozmowa została zrealizowana w ramach audycji Podkarpacka scena przebojów.

– Jeżeli nie to gwarantujemy, że wiele straciliście! Adrian opowiadał o tworzeniu muzyki, początkach swojej działalności, najbardziej nietypowym projekcie jakim była piosenka nagrana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Płowiec oraz o planach na 2019 rok – relacjonuje Wojciech Pajestka z Biura Karier, Promocji i Współpracy Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Słuchacze mogli także poznać utwór Adriana „Wyobrażam sobie”, który miejmy nadzieję lada chwila zagości na liście przebojów!

– Już teraz zachęcamy do głosowania i trzymamy rękę na pulsie.Gratulujemy Adrianowi i życzy mu dalszych sukcesów! – Dodaje Wojciech Pajestka.

PS. Podczas wywiadu Adrian nie omieszkał pozdrowić swojego wykładowcę dr. Tomasza Tarnawczyka, z którym w momencie udzielania wywiadu… miał zajęcia. Mamy nadzieję, że nieobecność zostanie usprawiedliwiona – dodaje Pajestka.

 

materiały nadesłane

21-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)