REKLAMA

8-dniowy pobyt w Chorwacji? Wylicytuj dla Diany!

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Prosty Gest wystawiła na licytację dla Diany Krupniak 8-dniowy pobyt w Chorwacji w miejscowości Vodice! Piękne miejsce, komfortowe apartamenty nawet dla 6 osób! Warto zainteresować się tą licytacją. Można pomóc chorej Dianie, a jednocześnie zapewnić sobie niezapomniane wrażenia podczas wymarzonych i długo wyczekiwanych wakacji.

Na FB działa strona z licytacjami na rzecz Diany: Życie dla Diany – licytacje na rzecz Diany Krupniak

To właśnie tam można włączyć się w licytację 8-dniowego pobytu na Chorwacji. To propozycja Fundacji Prosty Gest.

LINK DO LICYTACJI – KLIKNIJ

LINK DO SETEK WYSTAWIONYCH NA LICYTACJĘ PRZEDMIOTÓW I USŁUG


foto: Fundacja Prosty Gest

Pomysłowość, kreatywność i ofiarność osób biorących udział w licytacjach i całej akcji na Facebooku jest wspaniała. Olbrzymie jest zaangażowanie adminów, którzy non stop pilnują treści zamieszczanych na stronie i przebiegu licytacji. Jeszcze trochę a nie będzie mieszkańca Ustrzyk Dolnych, czy Bieszczadów, który by nie zaangażował się w tę akcję. Są to setki ludzi. Potrzebny jest jeszcze ostatni wysiłek, by jak najszybciej zebrać brakujące 500 tys. zł, bo każdy dzień jest ważny!

Przypomnijmy, że 29-letnia Diana choruje od 1,5 roku na chłoniaka śródpiersia. Do tej pory przyjęła 11 cykli bardzo mocnej chemii, ale w leczeniu nastąpił pat. Może ją uratować nierefundowana terapia CAR-T, ale jej koszt to 1,5 mln zł.

Guzy, które właśnie pojawiły się na krtani, rosną z każdym dniem. Czuję, jakby ktoś dusił mnie rękami. Nie mogę spać w nocy, nie mogę myśleć o niczym innym. Jestem przerażona, jak topielec walczący o oddech… Łapczywie próbuję się chwycić życia, ale ono zaczyna mi uciekać i nie jestem w stanie go już złapać własnymi siłami – pisze o swojej gehennie Diana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zbiórka na rzecz Diany idzie jak burza. Niebawem stuknie 1 mln zł!

Życie dla Diany. Mieszkanka Ustrzyk Dolnych potrzebuje pomocy!

foto ze zbiórki siepomaga.pl

źródło: Red., Fundacja Prosty Gest, siepomaga.pl

18-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: