REKLAMA

8-dniowy pobyt w Chorwacji? Wylicytuj dla Diany!

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Prosty Gest wystawiła na licytację dla Diany Krupniak 8-dniowy pobyt w Chorwacji w miejscowości Vodice! Piękne miejsce, komfortowe apartamenty nawet dla 6 osób! Warto zainteresować się tą licytacją. Można pomóc chorej Dianie, a jednocześnie zapewnić sobie niezapomniane wrażenia podczas wymarzonych i długo wyczekiwanych wakacji.

Na FB działa strona z licytacjami na rzecz Diany: Życie dla Diany – licytacje na rzecz Diany Krupniak

To właśnie tam można włączyć się w licytację 8-dniowego pobytu na Chorwacji. To propozycja Fundacji Prosty Gest.

LINK DO LICYTACJI – KLIKNIJ

LINK DO SETEK WYSTAWIONYCH NA LICYTACJĘ PRZEDMIOTÓW I USŁUG


foto: Fundacja Prosty Gest

Pomysłowość, kreatywność i ofiarność osób biorących udział w licytacjach i całej akcji na Facebooku jest wspaniała. Olbrzymie jest zaangażowanie adminów, którzy non stop pilnują treści zamieszczanych na stronie i przebiegu licytacji. Jeszcze trochę a nie będzie mieszkańca Ustrzyk Dolnych, czy Bieszczadów, który by nie zaangażował się w tę akcję. Są to setki ludzi. Potrzebny jest jeszcze ostatni wysiłek, by jak najszybciej zebrać brakujące 500 tys. zł, bo każdy dzień jest ważny!

Przypomnijmy, że 29-letnia Diana choruje od 1,5 roku na chłoniaka śródpiersia. Do tej pory przyjęła 11 cykli bardzo mocnej chemii, ale w leczeniu nastąpił pat. Może ją uratować nierefundowana terapia CAR-T, ale jej koszt to 1,5 mln zł.

Guzy, które właśnie pojawiły się na krtani, rosną z każdym dniem. Czuję, jakby ktoś dusił mnie rękami. Nie mogę spać w nocy, nie mogę myśleć o niczym innym. Jestem przerażona, jak topielec walczący o oddech… Łapczywie próbuję się chwycić życia, ale ono zaczyna mi uciekać i nie jestem w stanie go już złapać własnymi siłami – pisze o swojej gehennie Diana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zbiórka na rzecz Diany idzie jak burza. Niebawem stuknie 1 mln zł!

Życie dla Diany. Mieszkanka Ustrzyk Dolnych potrzebuje pomocy!

foto ze zbiórki siepomaga.pl

źródło: Red., Fundacja Prosty Gest, siepomaga.pl

18-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)