REKLAMA

43-letni rowerzysta ucierpiał w wypadku

POWIAT BRZOZOWSKI/ PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Jasienicy Rosielnej, w którym ranny został 43-letni rowerzysta. Mężczyzna kierujący jednośladem prawdopodobnie poruszał się nieprawidłową stroną jezdni, przewrócił się i został potrącony przez kierującego seatem ibiza.

Dziś kilka minut przed godz. 6. w Jasienicy Rosielnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni mieszkaniec Jasienicy Rosielnej kierujący rowerem, prawdopodobnie poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. W pewnym momencie stracił równowagę, przewrócił się i został potrącony przez 72-letniego mieszkańca tej samej miejscowości, kierującego seatem Ibizą. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał rowerzysta i został przewieziony do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego seatem. Mężczyzna był trzeźwy. Rowerzyście ze względu na doznane obrażenia została pobrana krew do badania. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Warunki na drodze są bardzo trudne. Jazdę utrudnia topniejący śnieg, padająca mżawka i śliska nawierzchnia jezdni apelujemy do użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

 

 

KPP Brzozów

18-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: