REKLAMA

19-latek pędził 126km/h przez Grabownicę Starzeńską

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. 126 km/h – z taką prędkością w obszarze zabudowanym pędził młody kierowca audi. 19-latek, w Grabownicy Starzeńskiej przekroczył dozwoloną prędkość o 76 km/h. Jego brawurową jazdę zakończyli brzozowscy policjanci. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został ukarany mandatem, a na jego konto wpłynęły punkty karne.

Nadmierna prędkość w połączeniu z brawurą – to częste przyczyny tragedii do jakich dochodzi na naszych drogach. Aby zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom, policjanci ruchu drogowego kontrolują m.in. prędkość z jaką poruszają się kierowcy, jadący przez nasz powiat.

Wczoraj po 22, w miejscowości Grabownica Starzeńska, funkcjonariusze brzozowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego kierującego audi. Powodem była prędkość. Mężczyzna, w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, miał na liczniku 126 km/h.

Za popełnione wykroczenie, mieszkaniec powiatu brzozowskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł, otrzymał również punkty karne i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

źródło: KPP Brzozów

 

14-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Pokaż więcej komentarzy (0)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników: