REKLAMA

1.6 miliona złotych na inwestycje w gminie Brzozów!

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Gmina Brzozów z największym w powiecie brzozowskim wsparciem finansowym z Funduszu Inwestycji Samorządowych.

Symboliczny czek na kwotę 1.602.098 zł, w ramach wsparcia z  Funduszu Inwestycji Samorządowych, odebrał z rąk Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Adama Śnieżka i Starosty Powiatu Brzozowskiego – Zdzisława Szmyda Burmistrz Brzozowa – Szymon Stapiński. O szczegóły dotyczące przeznaczenia środków rządowego wsparcia dla samorządów  poznamy wkrótce.

a-768x432

b-768x432

źródło: UM Brzozów

26-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (1)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Obywatel2020-07-09 14:18:12
0 0
Jeśli się myle to proszę mnie poprawić. Czy nie jest tak że ten symboliczny czek jest czekiem bez pokrycia? Zdaje się że tych pieniędzy jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będą bo fundusz nie jest jeszcze uchwalony a prace nad nim dopiero trwają. Póki co jest to tylko kolejna obietnica wyborcza prezydenta Dudy. A pieniądze moze będą może nie. A jeśli będą to nie wiadomo kiedy. Dobrze byłoby zeby Burmistrz i Starosta informowali o takich szcegółach robiąc kampanie obecnemu prezydentowi.
Inline
Inline