ZMIENNICA: Ostatnia szkoła w gminie Brzozów bez sali gimnastycznej doczeka się własnego obiektu (FILM)

|

ZMIENNICA / PODKARPACIE. Nareszcie! Szkoła Podstawowa w Zmiennicy doczeka się własnej sali gimnastycznej. Na infrastrukturę sportową z prawdziwego zdarzenia czeka blisko 100 uczniów w siedmiu oddziałach. Koszt inwestycji to 3,3 mln zł. Na realizację zadania udało się pozyskać 2 mln zł dofinansowania.

2


Komentarzy: 2 do “ZMIENNICA: Ostatnia szkoła w gminie Brzozów bez sali gimnastycznej doczeka się własnego obiektu (FILM)”

  1. malko pisze:

    wspaniała decyzja szkoła do której uczęszcza pewno około 100 uczniów będzie miała salę, a Gimnazjum na górce ma salę wielkości klasy, najmniejszą w całej gminie, brawo władze, piekna wizytówka miasta.

  2. Terka pisze:

    Czytam i oczom nie wierzę! Jest w tej gminie jeszcze jedna miejscowość bez sali gimnastycznej. To Turze Pole. Obiecywano już ponad 20 lat temu, że taka sala powstanie. Nawet uczniowie ( teraz już 30 letni) podziwiali plany i marzyli o tym jak zaczną zdobywać puchary po wf na owej. Niestety, nie doczekali tych cudownych chwil. Okazuje się jednak, że ich dzieci też nie ujrzą tej obiecanej sali, do której miały mknąć po szerokich, wygodnych chodnikach. Okazuje się jednak, że urzędującym, znowu umknęła ta miejscowość, bo czytam w tym artykule o Zmiennicy, jako ostatniej miejscowości bez sali gimnastycznej. Czy więc Turze Pole to miejscowość leżąca w Korei? Pewnie mylą z przysiółkiem zwanym Koreją.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.