Dachowanie samochodu w Humniskach, 24-latek odniósł obrażenia i został przewieziony do brzozowskiego szpitala (ZDJĘCIA)


HUMNISKA / PODKARPACIE. Dzisiaj około godziny 15:00 w Humniskach na drodze wojewódzkiej 887 doszło do zderzenia samochodu marki ford fiesta z fiatem seicento.

42-letnia kobieta kierująca fiatem zasygnalizowała zamiar skrętu w lewo, zatrzymała się, a nadjeżdżający za nią kierujący fordem nie zdążył wyhamować, próbował ominąć pojazd z prawej strony, lecz manewr w rezultacie zakończył się dachowaniem. 24-latek odniósł obrażenia i został przewieziony do brzozowskiego szpitala. Z kierującym fordem podróżowała 22-letnia pasażerka. Obie kobiety nie ucierpiały w wypadku. Policjanci ustalili, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

1

2

20170904_155718

3

4


Komentarzy: 13 do “Dachowanie samochodu w Humniskach, 24-latek odniósł obrażenia i został przewieziony do brzozowskiego szpitala (ZDJĘCIA)”

 1. znachor pisze:

  Jak ten gość tak popie…ala to się nie ma co dziwić. Nadmierna prędkość, brawura i tyle w temacie.

 2. Logik pisze:

  Tatusia samochód do klepania. A kierowcę na kurs prawa jazdy trzeba wysłać bo stanowi zagrożenie dla innych. A jak nie umie dostosować prędkości do warunków na drodze to niech rowerem jeździ a nie samochodem .

 3. noname pisze:

  Widzę, że sami najmądrzejsi się tutaj wypowiadają, ci co wszystko widzieli i wiedzą najlepiej…Nie powinniście nawet tak głupio komentować w takiej sytuacji. Dobrze, że wszyscy żyją!!!

 4. Logik pisze:

  Noname
  Twój komentarz to jest dopiero głupi… no cóż.
  Wypij sobie melise i ciesz się życiem

 5. X pisze:

  Widzę ze wszyscy byli na miejscu zdarzenia i wszytsko widzieli? Najlepiej kogoś skrytykować nie mając pojęcia kompletnie o niczym! Bo nie byli i nie widzieli… skąd wiecie czy Pani prowadząca samochod zasygnalizowala skret w lewo ? NO WŁAŚNIE ! „Tatusia samochód do klepania” — idę ze i tu się znalazł cwaniak, cwaniakujmy,cwaniakujmy,póki nam się takie rzeczy nie przydarzą.
  Większość osób komentujących jak widać nie napisało ze dobrze ze tak to się skończyło tylko popoerdalac na drugiego! Brawo ! Nie życzę nikomu takiej sytuacji a jeśli już się takie coś się nie daj Bóg przydarzy to życzę oparcia w ludziach..

  • Logik pisze:

   Do X
   Oj prawda boli… Skąd wiesz że nie wiem? Że nie widziałem?

   A jak jesteś tak empatyczny to idź mu powiedz, żeby nigdy nie wsiadal za kierownicę bo następnym razem może tak dobrze się nie skończyć…Niech pomyśli nad tym …
   Na drodze trzeba myśleć, mieć oczy i ograniczone zaufanie do innych kierowców a tu wygrała pewność siebie i brawura.

  • Logik pisze:

   Do X
   Dobrzy ludzie mają oparcie w ludziach , rodzinie i bliskich nie potrzebują szukać go na forach i nie wymuszają od innych by nas nimi się litowano… Przyjmują krytykę i wyciągają wnioski

 6. AAA pisze:

  Do X
  Na miejscu wypadku nie byłem, ale widziałem jak ten kierowca popier…ala na drodze w Górkach, więc nie masz racji.

 7. Anonim pisze:

  Co 4ty jeździ jak oszalały na tych drogach ! Tylko wyjść na ulicę i zobaczyć ! No ale od tego jest Policja

  • Logik pisze:

   No i co 4ty kończy w rowie …
   Mamy to na co zasłużymy.
   Albo rozsądek albo głupota…

 8. 123 pisze:

  Wiejskie znachory, nie ma to jak pastwić się nad czyimś nieszczęściem. Nie znacie prawdy, każdy popełnia błędy wina może leżeć po obu stronach, ale wiejskie znachory wiedzą najlepiej.

  • Szlachta pisze:

   Do 123
   Oooo odezwał się wielki miastowy … Mama Cię nie nauczyła ze jak nie ma nic mądrego do napisania to trzeba milczec … Twój komentarz pokazuje Twoją miastowosc: słoma z butów i siano na głowie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.