REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Zderzenie motocykla z osobówką. Jednoślad spłonął (ZDJĘCIA)

W piątek po południu brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Wydrnej. W zderzeniu motocykla z samochodem osobowym ucierpiał motocyklista i jego pasażer. Ranni mężczyźni trafili do szpitala.

Do wypadku doszło tuż po godz. 15 na drodze prowadzącej  z Dydni w kierunku Wydrnej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że zderzył się tam czołowo motocykl z fordem. Wskutek zderzenia pojazdów jednoślad się zapalił. Kierował nim 50-letni mieszkaniec gminy Dydnia. Natomiast fordem kierował 21-letni mieszkaniec tej samej gminy. Obydwaj kierowcy przewozili pasażerów.

303-164072

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został motocyklista i jego pasażer. 50-latek został przetransportowany helikopterem Pogotowia Lotniczego, a jego 43-letni pasażer karetką pogotowia. Badanie alkomatem wykazało obecność alkoholu u obydwu mężczyzn. Wynik kierowcy to blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pasażer posiadał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca forda był trzeźwy.

303-164073

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Policja przypomina, że Prawo o Ruchu Drogowym zabrania kierującemu rowerem, motorowerem albo motocyklem przewożenia osoby będącej pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających, chyba że jest przewożona w bocznym wózku.

303-164074

KPP Brzozów

25-06-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.