Zawodnicy brzozowskiego klubu ju-jitsu wrócili do domu z medalami (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW, TYCZYN / PODKARPACIE. Brzozowski Klub Sportowy Ju-Jitsu uczestniczył 10 grudnia w VI Otwarty Puchar Polski juniorów polskiej federacji Budo w ju-jitsu w Tyczynie, koło Rzeszowa. W zawodach udział wzięło 11 klubów. Zawodnicy klubu wystartowali w konkurencjach duo system i grappling.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy startujący w duo system: Nina BartkowskaKrystyna Mazur wywalczyły II miejsce, Piotr Ćwiąkała i Jarosław Janusz III miejsce, Michał Lepucki i Filip Mazur V miejsce i najmłodsza para Wiktoria Owsiany i Adrian Buczek zajęli IV miejsce.

ya0

W drugiej konkurencji grappling, w której wystartowali zawodnicy BKSJJ spisali się również bardzo dobrze: Piotr Ćwiąkała wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i tym samych wywalczył złoto w kategorii do 50 kg., Krystyna Mazur wywalczyła srebro w kategorii do 60 kg. Nina Bartkowska również wywalczyła srebrny medal w kategorii do 70 kg., Kacper Przybyła zdobył brązowy medal w kategorii do 50 kg. i Filip Mazur również wywalczył srebrny medal.