REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Zaśnięcie przyczyną zdarzenia w Bliznem (FOTO)

BLIZNE / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Bliznem. Kierowca audi, prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 15, w Bliznem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący audi, w trakcie jazdy, prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Mężczyzna na łuku drogi zjechał z jezdni i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W samochodzie nie było pasażerów. Kierujący audi, 51-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, wskutek tego zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Za spowodowanie tego zdarzenia został pouczony.

KPP Brzozów

11-02-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Do/uprzejmego/2019-02-12 09:00:43
0 0
Boga to się nie boi ksiądz z Humnisk z dużej strony wczoraj jeszcze chodził z wizytą duszpasterską, a towarzyszący mu ministranci na wejściu śpiewają kolędy. Żenada, za chwile zacznie się wielki post, a tu jeszcze wizyta i koledy. Ale czego się nie robi dla kaski.
Do/do uprzejmego/2019-02-12 12:49:11
0 0
Tak to prawda, w innych miejscowościach juz o tym zappmnieli, a u nas jeszcze trwa okres Bożego Narodzenia. Większość ludzi w pracy, moglby przynajmniej (jak juz musi) chodzic po południu. Myślę, że to nie jest ich obowiązkiem, to niczego nie wnosi do naszego życia duchowego, wręcz przeciwnie.