Za nami XV Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W minioną sobotę (7 bm) w  Humniskach odbyły  się  XV  Halowe  Zawody  Łucznicze o  Puchar  Burmistrza  Brzozowa. W  zawodach  wystartowało  84  zawodników  z  8  klubów   województwa  podkarpackiego. W  uroczystości  wręczenia  pucharów  i  medali  wzięli  udział:  Burmistrz  Brzozowa  Józef  Rzepka, Radny  Gminy  Brzozów  Stanisław  Kułak,  Dyrektor  Zespołu  Szkół  w  Humniskach  Czech  Lucjan.
Prezes  Rzeszowskiego  Okręgowego  Związku   Łuczniczego  Wiesław  Opałek  wręczył Burmistrzowi  Brzozowa  Józefowi  Rzepce  honorową  odznakę  z  okazji  65 –lecia   ROZŁucz.
Podczas  zawodów łucznicy  klubu  Sagit  i  Górnik Humniska zajęli  następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.
W kategorii OPEN:
Zwyciężył  Mateusz  Ryba (Sagit)  zdobywając  Puchar  Burmistrza  i  złoty  medal,  4 miejsce  zajął Wojciech Bryś,  12  miejsce  zajął  Jerzy  Puchyr.
W kategorii JUNIOR MŁODSZY:
Zwyciężyła  Wiktoria  Toczek (Sagit)  zdobywając  Puchar  Burmistrza  i  złoty  medal,  2 miejsce i srebrny  medal  zdobyła  Agata  Ryba,  3 miejsce  i  brązowy  medal  zdobył  Patryk  Kędra,  4  miejsce zajęła  Karolina  Wypasek  i  Kacper  Kij,  5 miejsce  zajęła  Milena  Prach.
W kategorii MŁODZIK STARSZY:
Zwyciężyła  Patrycja  Piotrowska  zdobywając  Puchar  Burmistrza  i złoty  medal,  wśród  chłopców zwyciężył  Dawid  Lasek  zdobywając  Puchar  Burmistrza  i  złoty  medal,  3 miejsce  i  brązowy  medal zdobył  Kamil  Kędra,  4 miejsce  zajął  Konrad  Kij,  7 miejsce  zajął Kamil Rybczak.
W kategorii MŁODZIK:
Janocha  Ewa  zajęła  2  miejsce  zdobywając  srebrny  medal,  10 miejsce  zajął  Fugas  Oskar.
W kategorii DZIECKO STARSZE:
Warchałowska  Adrianna (Górnik)  i  Jakub  Bednarczyk (Sagit)  zajęli  5  miejsce,  7  miejsce  zajęła Mazur  Aleksandra (Górnik),  8 miejsce  zajęła  Miciak  Martyna (Sagit),  9 miejsce  zajęła Emilia Chudzikiewicz (Sagit),  11 miejsce  zajął Kacper  Piotrowski (Sagit).
W kategorii DZIECKO MŁODSZE:
Michał Hordij (Sagit)  zajął  2  miejsce  zdobywając  srebrny  medal,  4 miejsce  zajęła  Ryba  Oliwia (Górnik),  5 miejsce  zajęła  Rybczak  Patrycja (Sagit)  i Miksiewicz  Bartosz (Górnik),  7 miejsce  zajęła Gębacz  Maja (Górnik).
Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom- Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Krusz-Bet Temeszów, PZU Rzeszów  bez ich wsparcia nie było by sukcesów.