REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Wzmożone działania policji w ramach akcji „Majowy weekend”

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już od dziś, policjanci rozpoczęli działania „Majowy weekend”, które potrwają ponad tydzień, aż do niedzieli. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego zmierzając do celu podróży, przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i nie wsiadajmy za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu.

Przed nami długi majowy weekend, a w związku z tym, liczniejsze wyjazdy. W tych dniach, znacznie wzrasta natężenie ruchu drogowego. Nad bezpieczeństwem podróżujących i porządkiem ruchu na drogach, będą czuwali brzozowscy funkcjonariusze. Policyjne działania „Majowy weekend” będą realizowane na drogach powiatu brzozowskiego w okresie od 27 kwietnia do 6 maja br.

W ramach prowadzonych działań, funkcjonariusze będą upłynniać ruch pojazdów na głównych węzłach komunikacyjnych naszego powiatu i zdecydowanie reagować na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania poruszającej się wolniej kolumny pojazdów. Będą prowadzili również pomiar prędkości i eliminowali z ruchu kierowców, rażąco przekraczających dozwoloną prędkość. Policjanci sprawdzą również trzeźwość kierowców i będą podejmować stanowcze interwencje, wobec osób, popełniających wykroczenia, które na podstawie prowadzonych analiz stanowią głównie przyczyny wypadków drogowych.

2

źródło: KPP Brzozów

27-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.