REKLAMA

Wypadek z udziałem 4 pojazdów. Dwóch kierowców w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 14 w Starej Wsi (8 bm.). W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy. Droga na tym odcinku byłą całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 14 w Starej Wsi, na drodze wojewódzkiej nr 886 prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym saabem jadąc z kierunku Sanoka, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Rzeszowa seatem. Następnie jego pojazd odbił się od seata i uderzył w land rovera, który jechał bezpośrednio za seatem. W efekcie kierujący saabem  dachował i znalazł się całkowicie poza jezdnią. W wypadku uszkodzony został jeszcze jadący za seatem volkswagen polo.

Kierujący saabem i seatem doznali obrażeń i karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni eksperci, ustalili świadków, zabezpieczyli ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

KPP Brzozów

09-04-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.